Darüşşafaka Lassa Başantrenörü Yakup Sekizkök, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 1. haftasında oynayacakları Beşiktaş maçı öncesinde değerlendirmelerde bulundu.

Yeni sezona evinde oynayacağı Beşiktaş maçıyla start vermeye hazırlanan Darüşşafaka Lassa’da Başantrenör Yakup Sekizkök, yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istediklerini söyledi. Sekizkök, yeni sezonun ilk maçı öncesi yaptığı değerlendirmede şu ifadelere yer verdi: ”Öncelikle Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nde tüm takımlara sağlıklı, sorunsuz, izleyenlere keyif verecek, rekabet dolu bir sezon diliyorum. Darüşşafaka Lassa olarak bu sezon, hedeflerimize taraftarlarımız ile birlikte yürüyeceğimiz bir sezon olacak. Sezon hazırlıklarımızı Bursa’da oynadığımız Cevat Soydaş Turnuvası ile tamamladık. Ligin ilk haftasında da Beşiktaş gibi değerli ve güçlü bir rakip ile karşılaşacağız. Evimizde galip gelerek sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.”

Darüşşafaka Lassa, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ilk haftasında 1 Ekim Pazar günü, saat 15:30’da, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda Beşiktaş’ı ağırlayacak. Karşılaşmanın bilet satışları, Mobilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinde devam ediyor.

Sezon Açılıyor: Darüşşafaka Lassa vs. Beşiktaş