Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 3. haftasında yarın Onvo Büyükçekmece’yi konuk etmeye hazırlanan Darüşşafaka Lassa’da Başantrenör Yakup Sekizkök, ilk Avrupa sınavının hemen öncesinde oynanacak maç öncesinde taraftarı desteğe çağırdı.

BSL’nin 3. haftasında 14 Ekim Cumartesi günü saat 15:30’da Onvo Büyükçekmece’yi ağırlayacak olan Darüşşafaka Lassa’da Başantrenör Yakup Sekizkök, maç öncesinde değerlendirmelerde bulundu. Takımın bu maçın hemen ardından, 17 Ekim günü Letonya’da oynanacak VEF Riga deplasmanına gideceklerini hatırlatan Sekizkök, ”Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda kazanma alışkanlığını elde etmek istiyoruz. Salı günü çıkacağımız ilk Avrupa sınavımız öncesi, evimizde oynayacağımız Onvo Büyükçekmece maçında galip gelmeyi hedefliyoruz. Bu maçın ardından FIBA Şampiyonlar Ligi’nde oynayacağımız VEF Riga maçı hazırlıklarına ara vermeden başlayacağız. Bu maçla birlikte beraber yoğun bir tempoya girecek olan takımımızı desteklemek için tüm Daçka’lıları salona bekliyoruz” ifadelerine yer verdi.

Darüşşafaka Lassa İkinci Galibiyeti Hedefliyor

Darüşşafaka Lassa’nın Onvo Büyükçekmece’yi konuk edeceği maç, 14 Ekim Cumartesi günü 15:30’da, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda oynanacak. Maçın bilet satışları, Mobilet internet sitesi ve mobil uygulaması üzerinde devam ediyor.