2019-20 sezonunda EuroCup’ta Top16 yolunda, Türkiye Kupası’nda dörtlü final oynarken sizlere veda etmek zorunda kalmıştık. Geçtğimiz sezonu desteğinizden yoksun tamamlarken sizleri çok özledik…

Şimdi artık eve dönüş vakti! Haydi Daçkalı gel, yarım kalan hikayeyi birlikte tamamlayalım!
Biletler Mobilet’te!


Hemen şimdi satın almak için;👆

2021-22 sezonu kombine bilet satışları hakkında detaylı bilgilendirme;

-Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından açıklanan “Covid-19 Tedbirleri Protokolü” gereği 2021-2022 sezonunda salonlar, %50 kapasiteyle taraftarlara açık olacaktır. Ayrıca salon girişlerinde HES kontrolü yapılacak olup, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyum konusu aynı hassasiyetle devam edecektir.

-Aşı takvimini tamamlamış kişiler son aşı tarihini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınacaktır.

-Covid-19 geçirmiş ve izolasyon süreçlerini tamamlamış kişiler 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınacaktır.

-6 – 12 yaşını tamamlamış ve henüz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakalardan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla salona alınacaktır.

-2019-2020 sezonu kombine sahibi olan tüm taraftarlarımıza, 17.Eylül-25.Eylül arasında %20 indirimli kombine satışı yapılacaktır. Kombine sahibi taraftarlarımızın, indirim kodu için, [email protected] adresine mail atmalarını rica ederiz.

-2019-2020 sezonu kombine sahibi taraftarlarımızdan, bizlere mail yoluyla “2. Seçenek” olarak dönüş yapanlar, kombinelerini 17.Eylül-25.Eylül arasında %50 indirimli olarak alabilecektir. Bu taraftarlarımızla, bizlere attıkları mail üzerinden, iletişime geçeceğiz.

-Kombine yenileme sürecinde mevcut koltuğunu yenilemek isteyen taraftarlarımıza, %50 seyirici kısıtlaması ve sosyal mesafeli (damalı) oturma düzeni nedeniyle, maalesef bu imkan sunulamayacaktır.

-Daha önce kombine sahibi olmayan taraftarlarımız için de, 17.Eylül-25.Eylül arasında %10 indirimli kombine satışı gerçekleştirilecektir.

-Dijital kombine satışı yapılacak olup dileyen taraftarlarımıza, ücreti karşılığı, kombine kart basımı gerçekleştirilecektir.

-Kombine kartları hem VW Arena hem de Ayhan Şahenk Spor Salonunda oynanacak resmi müsabakalarda geçerli olacaktır.

-Kombine kart sahibi taraftarlarımız pilot takımımız İstanbul Basket TB2L maçlarını da seyredebilicektir.

-Saha içi kombine sahipleri (Courtside A, B, C), VW Arena’da oynanan Avrupa Kupası Maçları sonrası yapılan lounge etkinliğine ücretsiz giriş yapacaktır.

-Saha içi haricinde kombine sahibi taraftarlara, maç günü, VW Arena’da oynanan Avrupa Kupası Maçları sonrası yapılan lounge etkinliği için, sınırlı sayıda bilet satışı yapılacaktır.

-Kombine sahiplerine Daçka Store’dan %20 indirim hakkı tanınacaktır.

-Kombine sahiplerine Maslak Uniq’te Odun Piza’dan %10 indirim hakkı tanınacaktır.

-Kombine sahiplerine, maç günü, Maslak Uniq’te otopark ücreti sabit 15 TL olacaktır.

-Kombine sahiplerine Kafeingo’dan %10 indirim hakkı tanınacaktır.