Darüşşafaka Spor Kulübü Derneği Olağan Seçimli Genel Kurulu, 3 Haziran Cumartesi günü Darüşşafaka Cemiyeti Bağışçılar Salonu’nda gerçekleştirildi.

Geniş bir katılımın sağlandığı Genel Kurul’un açılış konuşmasını Kulüp Başkanı Abdurrahman Saruhan yaptı. Genel Kurul’un Başkanlık Divanı için verilen önerge ile yapılan oylamada Divan Başkanlığı’na seçilen Süleyman Morbel ile birlikte Başkan Vekilliği’ne Ulaş Çavdar, Katip Üyeliklere de Abdullah Bozdaş ve Furkan Şahin seçildiler. Divan Heyeti’nin oy birliğiyle göreve başladığı Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başladı.

Başkanlık Divanı’na Genel Kurul tutanaklarını imzalama yetkisinin oy birliğiyle verilmesinin ardından, Başkan Abdurrahman Saruhan 2021-2022 ve 2022-2023 faaliyet raporlarına ilişkin sunum gerçekleştirdi. Sunum kapsamında A Takım, Altyapılar, Spor Okulları, Amatör Branşlar, Ticari Faaliyetler ve İşbirlikleri, Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri, Finansal Tablolar gibi birçok konuya dair detaylar paylaşıldı.

Üyelerin kürsüye çıkarak soru, görüş, yorum ve önerilerini getirdiği istişarelerle devam eden genel kurul, oylama ile sona erdi.

Oylama sonucunda Darüşşafaka Spor Kulübü Yönetim Kurulu, şu şekilde oluştu:

Yönetim Kurulu Asli Üyeler

Abdurrahman SARUHAN

Nejdet BAYSAN

Erbil GÜLTEKİN

Ozan AYAN

Ahmet ŞİŞMAN

İnan GÖNER

Turhan MİLDON

Yedek Üyeler

Hasan BİROL

Göksel ÖZTÜRK

Tuğhan ÜNSAL

Seçkin AKAR

Berkan ÖZDEN

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Aydın YARDIM

Ulaş ÇAVDAR

Murat SEVİMLİ

Yedek Üyeler

Abdullah BOZDAŞ

Mustafa DİRDİ

Furkan ŞAHİN