Türkiye’nin köklü basketbol kulüplerinden Darüşşafaka, gelecek sezon da dünyanın önde gelen spor giyim markalarından New Balance’ın ürettiği formalarla sahaya çıkacak.

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda düzenlenen imza töreninde Darüşşafaka Spor Kulübü As Başkanı Hasan Birol, New Balance Türkiye Genel Müdürü Güneş Hiçdurmaz ve Daçka’nın yeni transferleri Can Korkmaz ile Canberk Kuş yer aldı.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Darüşşafaka Spor Kulübü As Başkanı Hasan Birol, “Bildiğiniz üzere, geçen sene New Balance ile başlattığımız çok güzel bir iş birliğimiz vardı. Bu sene bu iş birliğimizi sürdürerek devamını getireceğiz” ifadelerini kullanırken, New Balance Türkiye Genel Müdürü Güneş Hiçdurmaz ise, “Tekrardan Darüşşafaka ile birlikte başarılara imza atacağımızdan dolayı çok mutluyum. Bu sene, geçen seneye nazaran çok daha iyi, çok daha gelişmiş ürünlerle, Darüşşafaka’nın başarıdan başarıya koşacağı bir yıl olacağını umut ediyorum. Tekrar dediğim gibi, bu sene de Darüşşafaka ile birlikte olduğumuz için çok mutluyuz. Buna katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler” şeklinde konuştu.

Oyuncular Can Korkmaz, “Bu iş birliği sayesinde daha güzel başarılara adım atacağımızı düşünüyorum” derken, Canberk Kuş ise, “New Balance gibi bir sponsorumuz olduğu için kendimi rahat hissediyorum. Çok güzel bir iş birliği” açıklamalarında bulundu.