Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Play-Off Çeyrek Final Serisi İkinci Maçı’nda Darüşşafaka Lassa, 31 Mayıs Çarşamba günü Anadolu Efes’i konuk edecek.

İlk maçı 104-94 kazanan Anadolu Efes’in 1-0 önde olduğu seriyi eşitlemek üzere sahaya çıkmaya hazırlanan Daçka’nın tamam-devam maçı, saat 18:00’de Volkswagen Arena’da oynanacak ve beIN Sports ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Darüşşafaka Lassa, Play-Off’a Yenilgiyle Başladı: 104-94

Normal sezonda aldığı 15 galibiyet ve 45 puanla sezonu 6. sırada tamamlayarak 3. sıradaki Anadolu Efes’le eşleşen Darüşşafaka Lassa, kazanması halinde seride 1-1’lik eşitliği yakalayarak yine deplasmanda oynayacağı ve kazananın tur atlayacağı üçüncü maça hak kazanırken, konuk ekibin galibiyeti halinde turu geçen taraf Anadolu Efes olacak.

Karşılaşmanın bilet satışları, mobilet internet sitesinde devam ediyor. Tribün gelirlerinin tamamı depremden etkilenen çocukların nitelikli eğitimi için Darüşşafaka Eğitim Kurumları’na bağışlanacak maçta yerinizi almak ve Kara Panter’i bu kritik maçta desteklemek için: https://mobilet.com/tr/event/20994/