Kurulduğu 1914 yılından itibaren yetiştirdiği sayısız basketbolcuyla Türk basketbolunun lokomotifi olmuş Darüşşafaka Spor Kulübü 2020 -2021 sezonunda  basketbol altyapı seçmelerini Asya yakasında gerçekleştirecektir.

Darüşşafaka Basketbol Altyapı antrenörleri gözetiminde yapılacak olan ve 2005-2011 yılları arası doğumlu  erkek sporcuların katılabileceği  seçmeler; 13 Eylül tarihinde Ümraniye TEV Uğuz Tarık Demirağ lisesinde (Darüşşafaka Ümraniye Basketbol Okulu) yapılacaktır. Seçmede başarı gösteren sporcular Darüşşafaka Altyapı bünyesinde kurulan  Daçka Basket Akademi  takımlarda yer alacaklardır.

Açık havada gerçekleştirilecek seçmelere başvurmak için aşağıdaki linke tıklayarak seçme kayıt formu doldurulması önemle rica olunur. Başvuru son tarihi 11 Eylül 2020 Saat 17:00’dir.

Başvuruyu gerçekleştiren adaylara, 12 Eylül tarihinde, mesaj yoluyla randevu saatleri bildirilmeye başlanacaktır . 

Seçmeye katılacak adayların,  randevu saatinde  velisiyle birlikte, bir adet vesikalık fotoğraf ve nüfus cüzdanıyla hazır olması; Velisi ile seçmelere gelmeyen sporcuların  kesinlikle seçmeye alınamayacağı önemle belirmek isteriz.

Saygılarımızla,

Not: Seçilecek olan adaylar, antrenmanlarını  Anadolu yakasında Tev Tarık Uğuz Demirağ spor salonunda yapacaklardır.

DBA Tarama Katılım Formu

Başvuru formlarınızı; dizdarderya@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.
Detaylı bilgi için: 0530 413 54 11