Darüşşafaka Spor Kulübü’nün spor okulu Daçka Akademi, 2023-2024 sezonunu Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda A Takım’dan yıldızlarla birlikte açtı.

Daçka Akademi, yeni sezonun ilk antrenmanını sürprizlerle dolu bir hafta sonu programı ile açtı. Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nun yenilenen çehresinde bu sezon ilk kez parkeye adım atan çok sayıda Daçka Akademi sporcusu, Daçka’nın köklü basketbol ekolünü deneyimli ve zengin antrenör kadrosuyla deneyimlemek üzere yeni sezon yolculuğuna yelken açtı.

2008-2018 doğum tarihi aralığındaki sporcular, yeni sezonun ilk idmanını yaparken hoş bir sürprizle karşılaştı. Yeni sezona hazırlık sürecinde çıktığı dört hazırlık maçını da kazanan Darüşşafaka Lassa’nın yeni transferlerinden Muhammad Ali Abdur-Rahkman, Mason Jones ve Kyle Allman, sürpriz ziyaretleriyle sporcularımıza bu heyecanlı günde eşlik etti. A Takım Kondisyoneri Ertan Bedir’in rehberliğinde çalışmalarını sürdüren genç sporcular, antrenmanlarının bir kısmını yıldız oyuncularla yaparken, antrenman sonunda da hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yenilenen tesisleri ve enerjik antrenör kadrosuyla Daçka Akademi‘de yeni sezon kayıtları tüm hızıyla devam ediyor!

Hemen yerinizi almak için bizi arayın: 0542 399 19 14!