2018’de aramızdan ayrılan eski altyapı oyuncumuz Cevahir Sönmez anısına 18 -19 Eylül tarihlerinde, Darüşşafaka Spor Kulübü tarafından 3. Kez düzenlenecek olan gençler turnuvası Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda. Darüşşafaka SK, Fenerbahçe Beko, Bahçeşehir Koleji ve Galatasaray NEF’in katılımlarıyla gerçekleşecek. 

Turnuvanın ilk gününde 18 Eylül Cumartesi saat 16:00’da Fenerbahçe Beko ve Galatasaray Nef karşı karşıya gelecek ve aynı gün saat 19:00’da Darüşşafaka SK ve Bahçeşehir Koleji karşılaşması devam edecek.

19 Eylül Pazar günü oynanacak ikinci gün karşılaşmalarında, saat 16:00’da ilk günün mağlupları, 19:00’da ise galip takımlar karşı karşıya gelecekler.

Tüm karşılaşmalara TBF Covid-19 Protokollerine göre ücretsiz seyirci girişi olacaktır.

TBF Covid – 19 Protokollerine Göre;

– Aşı takvimini tamamlamış kişiler son aşı tarihini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınacaktır.

– 12 yaşını tamamlamış ve henüz Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler salona alınacak olup, müsabakalardan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucu negatif olması şartıyla salona alınacaktır.

– Covid-19 geçirmiş ve izolasyon süreçlerini tamamlamış kişiler 180 gün süre ile seyirci olarak salona alınacaktır.

– Girişte tüm seyircilerin HES kodu ve Aşı kartı sorgulaması yapılacaktır. 

– Salon içerisinde olunduğu süre boyunca maske takmak mecburidir.