Hasret bitiyor, Kara Panter parkelere dönüyor!

2022-23 sezonunda Basketbol Süper Ligi ve FIBA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmeye hazırlanan Darüşşafaka, tutku, heyecan ve eğlenceyle dolu bu yolculukta seni de coşkunun bir parçası olmaya çağırıyor!

‘#VazgeçmekYok’ parolasıyla inanılmaz geri dönüşlere imza attığı unutulmaz maçlarıyla geçen sezona damgasını vuran Daçka, yeni yüzlerin güç kattığı savaşçı kadrosuyla yeni sezonda da tribünlerine tarifsiz heyecanlar yaşatacak!

Hemen yerini al, bu coşkuyu bizimle paylaş!

Biletler Mobilet’te! 

Darüşşafaka Basketbol 2022-23 Kombine Bilet Fiyatları:

 • Saha içi: 14.000 TL
 • Can Tribünü: 2.250 TL
 • S002: 3.150 TL
 • B Blok: 2.250 TL
 • S004: 1.250 TL
 • E Blok: 1.100 TL

2022-23 Sezonu Kombine Bilet Satışları Hakkında Detaylı Bilgilendirme:

– 2021-22 sezonu kombine sahibi taraftarlarımıza %25 oranında indirim uygulanacaktır. Kombine sahibi taraftarlarımızın indirim kodu için info@dsk.org.tr adresine e-mail göndermeleri rica olunur.

– Üniversite öğrencilerine %25 indirim sağlanacak, ayrıca Daçka Store’dan kampanyaya özel olarak belirlenen tişört hediye edilecektir.

– Kombine kartları hem Volkswagen Arena hem de Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda oynanacak resmi müsabakalarda geçerli olacaktır. 

– Kombine kart sahibi taraftarlarımızın, Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele eden pilot takımlarımız İstanbul Basket ve İzmir’deki Ege Üniversitesi Daçka maçlarına da kombine kartlarıyla giriş yapabileceklerdir.

– Saha içi kombine kart sahipleri (Courtside A, B, C), Volkswagen Arena’da oynanan FIBA Şampiyonlar Ligi maçları sonrası yapılan lounge etkinliğine ücretsiz giriş yapacaktır.

– Saha içi haricinde kombine kart sahibi taraftarlarımıza maç günü, Volkswagen Arena’da oynanan FIBA Şampiyonlar Ligi maçları sonrası yapılan lounge etkinliği için sınırlı sayıda bilet satışı gerçekleştirilecektir.

– Darüşşafaka çalışanlarına %25 oranında indirim sağlanacaktır.

– Kombine alan taraftarlarımız hediye kitaplarını maç günü Can Yayınları standından alabilecektir. Kombine bilet alanlara canyayinlari.com’da sezon sonuna kadar geçerli tüm indirimlere ek %10 indirim tanımlanacaktır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemeyecek, sepet limiti olmayacak ve tüm kitaplarda geçerli olacaktır. Hediye edilen kitaplar için değiştirme imkanı sunulmayacak, bilet sahipleri maç günü stanttan alınmayan hediye kitaplarla ilgili daha sonra bir talepte bulunamayacaktır. Hediye kitaplar yalnızca maç günü Can Yayınları standından verilecektir.

– Olası COVID-19 önlemlerine ilişkin karar ve uygulamalar, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun güncel duyuru ve kararları esas alınarak uygulanacaktır. 

– Müsabakalara sadece ev sahibi takımın seyircileri alınacak ve misafir takımın seyircilerinin salona girişlerine izin verilmeyecektir.

– Karşılaşmayı takip edecek tüm taraftarların, kullanım amacına uygun şekilde salon içerisinde maske takmaları gerekmektedir.

– Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymayan seyirciler salonlara alınamamaktadır.

– Sadece e-bilet satışı yapılacaktır. Biletler akıllı cep telefonlarından, el okuyucuları ile kontrol edilecektir.

– Etkinlik alanı içerisinde sosyal mesafe kurallarına ve işaretlerine uyulması, alan içindeki yönlendirme ve uyarı anonslarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm Seyirciler biletleri üzerinde belirtilen koltuk numaralarına göre oturmalı, sosyal mesafeye göre belirlenmiş koltuk düzenine riayet etmelidir.

Genel Kurallar:

 • Etkinlik alanına giriş yapan seyircilerin alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekmektedir.
 • Etkinlik biletleri sadece e-bilet olarak satılacaktır.
 • Etkinlik alanı içinde yiyecek ve içecek satışı yapılacağı için, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecek Etkinlik alanına alınmayacaktır.
 • Etkinlik alanına evcil hayvan alınmayacaktır.
 • Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
 • Etkinlik mekanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları gibi materyaller alınmayacaktır.
 • Seyircilerin karşılaşma sırasında Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunu’na aykırı eylemlerde bulunması durumunda salon dışına çıkarılması hakkı, Darüşşafaka basketbol Kulübü’ne aittir.

Bilgilendirme notu:

B bloktan kombine alanlar, Volkswagen Arena’da oynanacak maçlarda 203 ve 204 numaralı bloklarda kombinelerini kullanabilecektir.

S004 bloğundan kombine alanlar, Volkswagen Arena’da oynanacak maçlarda 109 numaralı bloklarda kombinelerini kullanabilecektir.

E bloktan kombine alanlar, Volkswagen Arena’da oynanacak maçlarda 209 numaralı bloklarda kendi kombinelerini kullanabilecektir.

Can Tribünü’nden kombine alanlar, Volkswagen Arena’da oynanacak maçlarda 104 numaralı bloklarda kendi kombine biletlerini kullanabilecektir.

S003 bloğundan kombine alanlar, Volkswagen Arena’da oynanacak maçlarda 103 numaralı bloklarda kendi kombine biletlerini kullanabilecektir.