Baxi Manresa vs Darüşşafaka

Yeniden Özetleme

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Pavelló Nou CongostZona esportiva, Ctra De Manresa a Sant Joan de Vilatorrada s/n, 08241 Barcelona, İspanya
Baxi Manresa
Darüşşafaka
89 - 74
Final Score
Takım1234T
Baxi Manresa2128142689
Daçka1318251874
REB
41
AST
26
STL
15
BLK
5
PF
21
32
REB
13
AST
11
STL
3
BLK
25
PF
Game Statistics
48.3%
2 Sayılık Yüzdesi
36.0%
3 Sayılık Yüzdesi
73.3%
Serbest Atış Yüzdesi
44.1%
2 Sayılık Yüzdesi
21.1%
3 Sayılık Yüzdesi
66.7%
Serbest Atış Yüzdesi

Daçka

# Oyuncu Pozisyon PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
00Gabriel OlaseniPivot372001520.000011100.03403
01Troy CaupainGuard17240161250.02366.733100.01164
03Isaiah PiñeiroKısa Forvet12410051241.7040.022100.00432
08Eren HasKısa Forvet000000000000000003
11Wayne McCulloughSkorer Oyun Kurucu22213092045.02922.22366.71134
19Bora YaşarCenter000000000000000000
22Troy Selim ŞavUzun Forvet2101011100.00000000112
24Ege ÖzçelikSkorer Oyun Kurucu01000010.00000001022
32Sinan GülerSkorer Oyun Kurucu743203560.0010.01425.00431
35Ragıp Berke AtarCenter232311333.30000000331
45Nathan BootheCenter950214944.4020.01250.03212

Details

Tarih Zaman Lig Sezon
09/02/2022 23:00 FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Salon

Pavelló Nou Congost

Zona esportiva, Ctra De Manresa a Sant Joan de Vilatorrada s/n, 08241 Barcelona, İspanya