Darüşşafaka vs Baxı Manresa

Yeniden Özetleme

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor SalonuDarüşşafaka Mahallesi, Darüşşafaka Cd. No:14, 34457 Sarıyer/İstanbul, Türkiye
Darüşşafaka
Baxi Manresa
89 - 84
Final Score
Takım1234T
Daçka2721212089
Baxi Manresa1425202584
REB
41
AST
18
STL
5
BLK
4
PF
17
29
REB
23
AST
6
STL
1
BLK
17
PF
Game Statistics
47.8%
2 Sayılık Yüzdesi
36.8%
3 Sayılık Yüzdesi
55.2%
Serbest Atış Yüzdesi
47.6%
2 Sayılık Yüzdesi
46.7%
3 Sayılık Yüzdesi
58.8%
Serbest Atış Yüzdesi

Daçka

# Oyuncu Pozisyon PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
0Gabriel OlaseniPivot640112540.00002450.04014
1Troy CaupainGuard20760071258.32450.04580.02500
3Isaiah PiñeiroKısa Forvet20720171258.32450.044100.00712
8Eren HasKısa Forvet000000000000000000
11Wayne McCulloughSkorer Oyun Kurucu421002728.6020.00000221
18Doğuş ÖzdemiroğluOyun Kurucu1132104944.4040.033100.01222
22Troy Selim ŞavUzun Forvet0000000000000000000
23Can Maxim MutafSkorer Oyun Kurucu000000000000000000
32Sinan GülerSkorer Oyun Kurucu2243211520.0010.00001114
35Ragıp Berke AtarCenter420002540.00000001111
45Nathan BootheCenter221030081457.13475.033100.06421
48Görkem DoğanPivot010000000000000121

Details

Tarih Zaman Lig Sezon
16/03/2022 20:00 FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Salon

Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu

Darüşşafaka Mahallesi, Darüşşafaka Cd. No:14, 34457 Sarıyer/İstanbul, Türkiye