Darüşşafaka vs Nutribullet Treviso

Yeniden Özetleme

FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Volkswagen ArenaHuzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 2b, 34396 Şişli/İstanbul, Türkiye
Darüşşafaka
Nutrıbullet Trevıso
88 - 76
Final Score
Takım1234OTT
Daçka1925251988
N. Treviso211928876
REB
37
AST
18
STL
10
BLK
3
PF
16
31
REB
19
AST
7
STL
1
BLK
18
PF
Game Statistics
49.3%
2 Sayılık Yüzdesi
34.8%
3 Sayılık Yüzdesi
77.8%
Serbest Atış Yüzdesi
41.5%
2 Sayılık Yüzdesi
41.7%
3 Sayılık Yüzdesi
77.8%
Serbest Atış Yüzdesi

Daçka

# Oyuncu Pozisyon PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
00Gabriel OlaseniPivot1680116966.700044100.03523
01Troy CaupainGuard19261071353.83837.522100.00220
03Isaiah PiñeiroKısa Forvet942203742.9020.033100.02203
08Eren HasKısa Forvet000000000000000000
11Wayne McCulloughSkorer Oyun Kurucu721122825.01425.022100.01123
18Doğuş ÖzdemiroğluOyun Kurucu18853061250.03650.03560.02602
22Troy Selim ŞavUzun Forvet031000000000002101
24Ege ÖzçelikSkorer Oyun Kurucu000000000000000000
32Sinan GülerSkorer Oyun Kurucu811204666.7010.00000111
35Ragıp Berke AtarCenter200001425.0000020.00002
45Nathan BootheCenter992004850.01250.00004551
48Görkem DoğanPivot000000000000000000

Details

Tarih Zaman Lig Sezon
01/02/2022 20:00 FIBA Basketbol Şampiyonlar Ligi 2021-2022

Salon

Volkswagen Arena

Huzur Mh., Maslak Ayazağa Cd. 2b, 34396 Şişli/İstanbul, Türkiye