Dans dans dans…..

Duyduk duymadık demeyin.

Darüşşafaka Tekfen Basketbol Takımı dansçılarını arıyor. Yepyeni kurulacak ekibe, takımla birlikte soluk alacak, onu zaferden zafere taşıyacak, oyuncu ve seyircileri coşturacak panter gibi dansçılar aranıyor.

Sen de bir kara panter olmak istiyorsan seçmelere katıl ve şansını dene.

Nasıl mı olacak? Anlatalım.

18 yaşından büyük isen, 2 Ekim tarihine kadar başvuru formunu doldur. Dansını en iyi şekilde ifade eden kısa bir demonun linkini bizimle paylaş. Başvuru formu ve demo değerlendirmesi sonucu seçmelere davet edileceklerin 6 Ekim’de müsait olmaları gerekecektir. Bu tarihte yapılacak seçmelerde adaylardan, hem verilecek koreografiye göre dans etmeleri hem de kendi hazırladıkları koreografiyi icra etmeleri beklenmektedir.

Seçmeleri kazanman halinde gösteriler, ekteki maç takvimine göre, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu ve Volkswagen Arena İstanbul’da maçların oynanacağı salonlarda yapılacaktır. Haftada iki kere yapılacak provalar haftaiçi bir gün akşam saatlerinde (takribi 18:00-21:00 arasında, 1-1.5 saat) ve maç gününde, maç öncesi yapılacaktır.

Sezon boyu sürecek çalışmalarda, %80 devam zorunluluğu bulunmaktadır.

Koreograf Helio Faria liderliğinde oluşacak dans grubunda provalar: 100 TL, gösteriler 250 TL olarak ücretlendirilmektedir.