Türk Basketbolunun efsane isimleri Ekrem Memnun, Kerem Gönlüm, Gülşah Akkaya‘nın yanı sıra
Darüşşafaka Tekfen antrenör ve oyuncularının eğitim vereceği kampa sen de katıl!

05-08 Nisan ve 08-11 Nisan tarihlerinde iki bölümden oluşan kampımız Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

1.Kamp: Yetenek ve Yaratıcılık Konseptli Kamp.
Tarih: 5 Nisan Pazar öğleden sonra başlayıp, 8 Nisan Çarşamba sona erecek.

2.Kamp: ŞUT ve DRIBBLING Konseptli Kamp.
Tarih: 8 Nisan Çarşamba öğleden sonra başlayıp, 11 Nisan Cumartesi sona erecek.

Format: Günün ilk bölümünde kondisyonerler ile koordinasyon ve esneklik çalışmaları, sahada istasyonlara ayrılarak kampın konseptine göre bireysel gelişim çalışmaları, saha dışında ise Ekrem Memnun ve Aether Academy ekibi ile beraber mindfullnes, nefes egzersizi ve kaygı yönetimi çalışmaları yapılacak. Beraber yenecek öğle yemeği sonrası Darüşşafaka Tekfen A Takım oyuncu ve antrenörleri, hakemler, kitap yazarlarının konuk olduğu seminerler yapılacak. Günün ikinci bölümünde ise sabah yapılan çalışmalarda öğrendiklerini uygulayacakları dostça rekabetin sahaya taşınacağı 2’ye 2, 3’e 3 ve 5’e 5 maçlar oynanacak. Maçlardaki takımlarımız yaşlara, tecrübelerine ve fiziksel özelliklerine eşit takımlara ayrılacak. Kamp son gün oynanan maçlar sonrası madalya töreni ile sona erecek.

Baş Antrenörler: Kerem Gönlüm, Gülşah Akkaya, Ekrem Memnun ve Aether Academy ekibi ve Darüşşafaka Spor Kulübü Alt Yapı baş antrenörleri olacak. Bunların dışında sağlık ekibi, kondisyoner ve yardımcı antrenörlerle beraber kampımızda 20 eğitmen olacak. Kamp boyunca Murat Özyer (Daçka Basket Akademi Koordinatörü) ve Gökmen Öder (Kamp Direktörü) sporcu ve antrenörlerle beraber olacak.

Yaş Grupları: 2005 – 2012 doğumlu kız ve erkek sporcular.

Fiyata dahil olanlar: Öğle yemeği ve ara öğünler, 2 set çift taraflı antrenman forma ve şortu, 1 adet tişört.