“Taze Meyve Ye” kampanyası çerçevesinde Alanar Meyve DAÇKA’ya siyah incir dağıttı

Alanar Meyve, dünyanın en kaliteli inciri kabul edilen Bursa Siyah İnciri (BSİ) ile Darüşşafaka Tekfen oyuncularına enerji verdi. “Taze Meyve Ye” kampanyası çerçevesinde, takımımızın Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleştirdiği antrenmanı ziyaret eden Tekfen Tarım Genel Müdürü Emrah İnce ve Alanar Meyve ekibi, takıma besin değeri çok yüksek olan Bursa Siyah İncirini dağıttı.

Tekfen Tarım bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Alanar Meyve, ihraç ettiği Bursa Siyah İnciri’nden, Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda antrenman yapan Darüşşafaka Tekfen Basketbol takımı oyuncularına ikram etti. TSE’nin Sanayi Kuruluşları için yayınladığı Hijyen, Enfeksiyon Önleme ve Kontrol Kılavuzu’nu referans alan Alanar Meyve Bursa-İznik Tesisi, ‘’TSE Covid-19 Güvenli Üretim Sertifikası’’nı almaya hak kazanmış ve ürünlerinin güvenirliliğini bir kez daha kanıtlamıştı. Güvenirliliği kanıtlanan ve dünyanın en kaliteli siyah inciri olarak bilinen Bursa Siyah İnciri besin değerinin yüksek olması nedeniyle de oyunculara antrenman sırasında ekstra enerji sağladı. “Taze Meyve Ye” kampanyası doğrultusunda gerçekleştirilen etkinlikte, baş antrenörümüz Selçuk Ernak; ‘‘Tekfen Grubu’nun uzun yıllardır desteğini hep hissettiklerini dile getirirken ‘‘Darüşşafaka takımı Tekfen grubunun desteği ile uzun süredir ayakta durabiliyor. Alanar Meyve’nin Bursa Siyah İnciri sürprizi sayesinde bu sezonda da yanımızda olduklarını bir kez daha hissettik. Sporcu beslenmesinde taze meyvenin önemi oldukça fazla. Takım olarak aldığımız bu enerji ile yeni sezon da geçen seneki başarımızı koruyacağımıza inanıyorum. Ayrıca Alanar Meyve’ye bize verdiği destek ve coğrafi bir değerimiz olan Bursa siyah incirini yaşatılmasına katkı sağladığı için teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Antrenman sonrası Tekfen’e ve Alanar Meyve’ye teşekkürlerini sunan oyuncumuz Sinan Güler ise; ‘‘Hasat zamanının sonuna doğru böyle bir sürprizle karşılaşmak bize enerji vermenin yanı sıra motivasyon da verdi. Enerjimizi ve motivasyonumuzu bırakmadan bu sezonda da mücadele vereceğiz.’’ dedi.

Birlikte Güçlüyüz